blacknetworker5@gmail.com blacknetworker5@gmail.com .

blacknetworker5@gmail.com

المپوس استايلس

المپوس پرچمدار سوپرزوم‌هاي كامپكت خود با نام S1 را با ارايه‌ي 1s بروزرساني كرد. 1s شباهت‌هاي ظاهري زيادي به OM-D نمونه‌ي حرفه‌اي و فوق العاده اين شركت دارد. سوپرزوم المپوس به سنسور ۱/۱.۷ اينچي و لنز ۳۰۰-۲۸ ميلي‌متري خود بين دوربين‌هاي مجهز به سنسور كوچك و لنز با گستره‌ي زوم بالا و نمونه‌هاي پرميوم مجهز به سنسور‌هاي بزرگ قرار مي‌گيرد. يكي از نقاط قوت 1s ديافراگم F2.8 لنز اين دوربين است كه در تمامي بازه‌ي زوم ثابت خواهد ماند. اين مساله باعث خواهد شد كيفيت عكس‌ها با افزايش زوم، كاهش نيابد و همواره ثابت بماند.

ارگونومي بهتر، باتري با ظرفيت بيشتر و تعدادي از قابليت‌هاي كاربردي اعم از تايم‌لپس از جمله بهبود‌هاي 1s نسبت به نسل  گذشته‌ي خود است. اين دوربين نيز همانند تعدادي از رقباي خود به قابليت زوم و سپس تعيين سوژه و فوكوس بر رو آن مجهز شده است. در بخش كيفيت عكس نيز المپوس 1s به وسيله‌ي رندر خوب رنگ‌ها و عملكرد عالي در شرياط نوري خوب، رضايت كاربران معمولي را فراهم خواهد كرد. اما كنترل نويز اين دوربين در شرايط نوري ضعيف، به خوبي رقباي مجهز به سنسور ۱ اينچي نيست. به طور كلي عملكرد 1s‌در زمينه‌ي عكاسي بسيار خوب است و تنها در شرايط نوري نامساعد براي ثبت تصاوير بهتر نياز به عكاسي با فرمت و پس‌پردازش آن‌ها است.

 

در زمينه‌ي فيلمبرداري نيز 1s‌توانايي ثبت كليپ‌هايي با رزولوشن 1080p و نرخ ۳۰ فريم بر ثانيه را دارد و امكان اتصال ميكروفون خارجي و قابليت حذف نويز نيز در اين دوربين تعبيه شده است. ارسال آسان عكس‌ها از طريق واي‌فاي، لنز عالي و بدنه‌ي كوچكتر نسبت به رقبا، باعث شده است تا 1s به گزينه‌اي مناسب براي گردشگران تبديل شود. با اين كه 1s‌ياراي رقابت با حريفان پرقدرتي مانند FZ1000 و RX10 II را ندارد، اما براي خريد اين دوربين به بودجه‌ي بسيار كمتري نسبت به نمونه‌هاي ذكر شده نياز خواهيد داشت.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۵۶:۴۹ توسط:webhostteam موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :